NAŠU KRAJINU DOBÍJA LEŽATÝ BICYKEL VO FORME KAPSULE

V súčasnosti nestačí ponúkať len samotné formovanie postavy, ale z tréningu musí byť skutočný zážitok.

 

InfraShape ponúka luxusný zážitok z tréningu. Radi by si dobre zatrénovali pri počúvaní svojej obľúbenej hudby a preskúmali krásnu piesočnatú pláž Kostariky alebo slávne benátske atrakcie na vode? Toto všetko Vám ponúka náša kapsula ležatého bicykla.

PREČO DOBIL ZA DVA ROKY NAŠU KRAJINU INFRASHAPE?

V súčasnosti pôsobí na Slovenksu salónov InfraShape.


Užívatelia ho skutočne milujú. Kilá sa rýchlo strácajú, cvičenie je dynamické a pohodlné. Preto sa hostia z dlhodobého hľadiska vracajú opäť.


InfraShape je obrovským trendom v súčasnej dobe aj vďaka svojmu vzhľadu. Používajú ho aj celebrity a mediálne osobnosti, čo samo o sebe zvyšuje atraktivitu stroja.

RÝCHLA NÁVRATNOSŤ INVESTÍCIÍ, SYSTÉM PODPORUJÚCI MAJITEĽOV

Pokiaľ ide o výhody InfraShape, naši partneri často zdôrazňujú rýchlu návratnosť investícií. Je to preto, že sa stroj predáva sám a klienti s radosťou zaplatia za 10 vstupovú pernamentku aj 90 až 150 € a s úsmevom na tvári sa vracajú a zakupujú ďalšie.

Samozrejme, môže Vás napadnúť otázka, že v prípade, ak je toľko salónov, určite to pôjde na úkor počtu zákazníkov. Buďte si však istí, že salon InfraShape nemôže byť na každom rohu.

V mnohých prípadoch nemôže byť v jednom meste viac ako jeden Infrashape salon. Jednotlivé mestá  sme rozdelili z územného hľadiska tak, aby všetky salóny fungovali dobre a aby si navzájom nekonkurovali.

 

V niektorých prípadoch, pri danom počte obyvateľstva môže existovať aj viac Infrashape salonov – avšak, aj v tomto prípade iba v rôznych častiach mesta.

NIEKOĽKO MODERNÝCH TECHNOLÓGIÍ ZABUDOVANÝCH V STROJI

Pomocou kapsule sa spaľujú kalórie veľmi rýchlo. Počas tréningu je klient uzavretý v kapsule od hrudníka dole, kde niekoľko moderných technológií pomáha pri efektívnom spaľovaní kalórií a účinnom formovaní postavy. Patrí sem infračervená technológia, farebná terapia a vákuová masáž.

V stroj sú tiež zabudované kolagénové lampy, ktoré pomáhajú omladiť pokožku – kombinuje sa príjemné cvičenie s užitočným kozmetickým ošetrením.

Veľkou výhodou kapsule je, že robí tréning úplne bezpečným, nakoľko bicyklovaním po ležiačky odbremeňujete chrbticu, tým pádom umožňuje tréning aj ľuďom, ktorý majú problémami s chrbticou a zároveň chráni chrbticu zdravých klientov.

LEGYÉL TE A KÖVETKEZŐ INFRASHAPE TULAJDONOS

Stručne povedané: InfraShape je moderný, inovatívny fitness stroj s nadšenými klientmi. A s majiteľom, ktorý môže byť sám sebe pánom!

STAŇ SA AJ TY MAJITEĽOM INFRASHAPE SALONU

Po 2 ročnej skúsenosti môžeme s istotou vyhlásiť, že klienti InfraShape milujú. Naši partneri majú plnú obsadenosť aj na niekoľko týždňov vopred a nový klienti čakajú na termíny aj niekoľko týždňov.

KOMU STROJ ODPORÚČAME?

PRE MAJITEĽOV FITNESS CENTIER A KOZMETICKÝCH SALÓNOV/SALÓNOV KRÁSY

Pre vylepšenie svojich centier a salónov!

PRE NADŠENÝCH INVESTOROV

Ktorý by chceli rozbehnúť spoľahlivý a predvídateľne výnosný obchod!

ARGUMENTY ZNEJÚCE PRE INFRASHAPE

  • Relatívne rýchla návratnosť investícií - vo väčšine prípadov do jedného roka!

  • Nadšená klientela  pre Infrashape!

  • Prémiová služba - predaj pernamentiek za vyššie ceny!

  • Územný systém, ktorý chráni Vás a Vašu klientelu!

  • Jednoduché ovládanie!

  • Pomôžeme Vám pri štarte ako aj následné poskytovanie podpory!

STAŇ SA NAŠIM PARTNEROM A MAJITEĽOM INFRASHAPE SALONU

Sme Vám k dispozícii od pondelka do piatka od 8:00 do 17:00 na +421918842723, alebo nám pošlite e-mail vyplnením nižšie uvedeného formulára a do 48 hodín sa k vám ozveme!

Napíšte nám e-mail!