Design

Vďaka našim viacročným skúsenostiam sme vytvorili také zariadenie, ktorého exteriér očarí každého nášho klienta. V priebehu plánovania a realizácie sme dbali na ergonomické nároky klientov už od začiatku. Našim cieľom bola výroba takých zariadení, ktoré v plnom rozhasu uspokojujú spotrebiteľské nároky.

 

Vo výrobkoch našeho portfólia je možné nájsť všetko, čo je potrebujú štúdiá na formovanie postavy, ktoré spĺňajú požiadavky súčasnej doby...

Naše stroje

InfraShape Horizontal

Štýlový, moderný desing v kapsule ležiaceho bicykla.

Nástroj na formovanie postavy najnovšej generácie, ktorý na prvý pohľad prevýši všetky nároky. Štýlový, moderný design v kapsule ležiaceho bicykla, korý obsahuje viaceré inovatívne technológie (dotykový display, luxusné kožené čalúnenie, vákuová masáž, infrasvetlo, kolagénové lampy, svetelné- a aromaterapické doplnky). Výnimočné možnosti: všetko v jednom. Najlepšia voľba do fittness centra, do liečebných stredísk a do salónov krásy.

 

Bezpečný tréning pre tých, ktorí trpia nadváhou, alebo pre začiatočníkov, kedže pohyb na ležiacom bicykli nezaťažuje chrbticu, tým je možné obísť poraneniu chrbta. V priebehu tréningu môžes komfortne ležať, pričom sa zbavíš extra kíl. Počas tréningu máš možnosť vypočuť si svoje obľúbené hudby, jednoducho môžes pripojiť vlastný Android alebo Iphone nástroj.

 

Keďže si pripevnený len od hruďa dole, budeš mať príjemný pocit počas celého tréningu.

 

Nemusíš sa báť, že napríklad väčšia teplota pribúda na tvoju tvár. Potenie je jednoznačné aj na tých miestach, kde nie si uzatvorená, lebo tvoje telo je ucelený systém. Keď sa metabolizmus odštartuje, napríklad vďaka Infrasvetla, tvoje celé telo odpovie na udrženie homeostázy potením. To znamená, že budeš mokrá aj tam, kďe by ťa to nenapadlo.

 

Neuveriteľné výsledky v boji proti nadváhe, a v prípade problémov s celulitídou. Prístroj spája vákuovú masáž pod tlakom s infrasvetlom, tak pomáha schudnúť, spáliť extra kalórie, a podporuje mimoriadne úspešné formovanie postavy.

 

To všetko v kombinácii s kolagénovou obsluhou, ktorá ktorá prispieva k omladneniu kože.

BodyShape

Použite zariadenie na bežeckom páse, stepperi, alebo izbovom bicykli.

Ideálne anti-celulitídne ošetrenie pre dámy.

 

Nový, jedinečný prostriedok v prospech zníženiu váhy a liečby celulitídy. Vychutnávaj si všetky pozitívne účinky vákuovej masáže a infračervenej lampy

 

Voliteľné extra funkcie: aromaterapia, ozónová terapia, LED, farebná terapia, kolagénová lampa.

 

BodyShape je nové a jedinečné zariadenie, ktoré prispieva k zníženiu váhy. Zariadenie môžete používať na bežeckom páse, na šlapacom stroji, alebo na izbovom bicykli. Zariadenie je vhodné pre začiatočníkov, aj pre pokročilých.

InfraShape

Ležiaci bicykel s infralampami pre pohodlný a účinný tréning

Tento revolučný fittness prístroj obsahuje ležiaci bicykel, ktorý zabezpečuje omnoho pohodlnejší tréning, infračervené ohrievajúce lampy, ktoré majú za účinok rýchle zníženie váhy, a kolagénové lampy, ktoré pomáhajú omladiť celé telo.

Zariadenie sa ovláda cez LED dotykový display, s nesmierne moderným dizajnom a výnimočne ľahkým použitím.

Activ Cryo

ACTIV CRYO kryoterapická kapsula pre jednu osobu.

Zakladá sa na lekársko-vedecko dokázanom mechanizme účinku extrémne nízkej teploty (od -120 ° C do  -180 ° C-ig), ktorá má pozitívny vplyv na organizmus, chráni naše zdravie, pomáha v rehabilitácii organizmu, v regenerácii po poraneniach.

Oblasti použitia – šport, rehabilitácia, starostlivosť o krásu.

HydroShape

Najlepšie riešenie pre bicyklovanie pod vodou.

Hydroshape spája bicyklovanie, odpor vody, a pozitívne účinky hydromasáže v jednom zariadení, a to všetko tak, že chráni naše kĺbý, a pomáha v redukcii nadváhy.

 

Bicyklovanie pod vodou bolo pôvodne vyvinuté pre rehabilitačné účely, HydroShape popritom zvyšuje činnosť svalov, a znižuje pomarančovú kožu. Najlepšie výsledky, rýchla a efektívna pomoc v boji proti celulitíde, bez ťažkých fyzických tréningov, vďaka bicyklovému tréningu s hydrostatickým odporom.

 

Hydromasáž sa uskutočňuje pomocou 14-16 lúčov, a zameruje sa výslovne na tie citlivé miesta, kďe je najviac potrebné efektívne zníženie celulitídy. Vďaka tejto technológie obeh lymfatického systému sa aktivuje, a tak sa uskutočný detoxikácia organizmu.

Pritom bickylový tréning s intenzívnym odporom prispieva k formovaniu postavy, a k premene tuku na svaly.

RunShape

Profesionálny bežecký pás s interaktívnym displayom.

Pri vyvinutí profesionálneho bežeckého pásu RunShape, naša firma, ako výrobca tréningových strojov so špičkovou kvalitou, pracovala na základe spotrebiteľských nárokov. Už od začiatku bol našim cieľom, aby sme vytvorili také zariadenie, ktoré spája funkcionalitu, efektívne výsledky, jednoduchú manipuláciu a moderný vzhľad. Bežecký pás RunShape spĺňa všetky naše kritériá.

VibraShape

Vybračná plošina vybavená infralampami.

Naša vybračná plošina Vibrashape vybavená infralampami je špeciálne riešenie pre tých, ktorí kvôli nedostatku času nemajú možnosť na každodenný tréning. Precvičí úplne za 20 minút: nájdi si trocha času na pohyb, a počas niekoľko jednoduchého cviku vybračná plošina vykoná stimuláciu svalov, tým pomáha rozvíjať sa a schudnúť.

VibraShape je moderné zariadenie, ktoré pomocou dvojitej vibračnej plošiny, s použitím infračervenej technológie zabezpečuje zrýchlenú spotrebu kalórií. Vibrácia   spôsobuje trenie medzi tukové bunky, a to len podporuje infračervená terapia.

ActivCouch

Relaxačná sedačka

ActivCouch je fantastická sedačka s ohrievacou a masážnou funkciou. Ľahnúť si na sedačku zohretým telom je najvyššia úroveň komfortu.

Tento produkt s moderným tvarom a veľkou zaťažiteľnosťou ponúkame ako doplňkový sortiment k wellness a fitness službám.

Please reload

 
 
 
 
 
 
 
 
 

© 2016 Future Fitness Kft. Všetky práva vyhradené.