Technológie

Vo výrobkoch našeho portfólia je možné nájsť všetko, čo je potrebné v štúdiách na formovanie postavy, ktoré spĺňajú požiadavky súčasnej doby​...

Vývin našich zariadení predchádzali dlhoročné testy týkajúce sa metabolizmu a zhromaždenia tuku, podľa ktorých tuk sa zhromažduje iba na jednotlivých častiach tela. Na základe rozohovorov bolo jednoznačné, že uživateľia by chceli schudnúť najviac z týchto problematických častí.

 

Počas testov sme vyskúšali viac technologógií na použitie našich zariadení. Naše výskumy dokázali, že použitie takých dodatočných funkcií, ako, vákuum, alebo infračervená lampa, na problematických častiach, ešte viac prispievajú k formovaniu postavy, a tým aj k rýchlejšiemu a efektívnejšiemu schudnutiu.

MultiVision

KONTROLUJ SVOJ TRÉNING

Okamžité výsledky: diaľka, čas, rýchlosť, použié kalória, atd.

 

REÁLNA IMITÁCIA TERÉNU

Na základe vybranej trate zariadeie automaticky mení úroveň obtiažnosti.

 

INTERAKTÍVNY TRÉNINGOVÝ ZÁŽITOK

Všetky voliteľné atrakcie sú synchronizované s rýchlosťou zariadenia.

Doplňková funkcia s voliteľným 15″ alebo 10,5″ LCD dotykovým displayom.

Virtuálne tréningy, voliteľné: tréning na uliciach Los Angeles, v Benátkach, v divokej púšti, alebo na chodníku v lese.

Môžeš vybrať z viacerých možností, ktoré premenia tvoj Future Fitness tréning na ozajstný zážitok. Počúvaj svoje hudby, alebo sa podívaj na vlastné videá, vyber si hocijaké médiá z internetu, a užívaj si tréning podľa vlastného štýlu.

Infrasvetelná terapia

- Infračervená:Nastavenie teploty: 25–50 Celsius

- Dve infračervené ohrievacie telesá: po 350 W,

- Ochrana proti spáleniu, keďže svetlo má za následok, že tvoje telo ohrieva samo seba.

- Infračervená oblasť  : 1.4-14 mikrometrov – blízko k oblasťi slnečného žiarenia

Infrasvetlo je obzvlášť šetrný, kedže cez vrchnú vrstvu kože preniká tak, že sa neabsorbuje. Ohrievací účinok sa vyvíja v hlbších častiach, to stimuluje krvný obeh, a tak sa zlepšuje zásobovanie našich orgánov kyslíkom. Cievy sa rozšíria, krvný tlak sa zníži – aktivuje sa srdcovo-cievny systém. Svetelná a tepelná terapia sa odohráva pri teplote 40-50°C, a šetrý cievny systém.
Výnimočnostou infrasvetla je, že aktivizuje bunky, a tým sa tvoje telo zohreje, ale vzduch okolo teba nie. Vedecké výskumy pridelujú ešte mnoho  výhod pre infračervné liečenia.
Medzi iným zlepšovanie metabolizmu buniek, odbúranie a zrýchlenie zbavenia sa  škodlivých látok, likvidáciu pomarančovej kože, zníženie tukových vankúšikov, akitovanie imunitného systému a sebaliečenia organizmu. Je možné dosiahnuť dobré výsledky s infrasvetlom aj v redukcii hmotnosti a tuku. Podľa výskumu, vedenej na Akadémii Svetelnej Terapii v Hannoveri lúče prenikajú cez vrchnú vrtsvu kože, a vniknú do podkožnej tukovej vrstvy a do krvných ciev. Tie sa zohrejú a rožsíria. Teplo má za následok, že krvné zásobovanie tukového tkaniva krvou sa zlepšuje, a začne sa odbúranie tukových kyselín. Kvôli zvýšenému krvnému zásobovaniu sa zvýši aj spotreba kalórií. To znamená, že telo spáli až 300-600 kalórií, čo zodpovedá jednému obedu. K strate takého množstva kalórií by bolo potrebné behať cca 5 km. Pomocou infračerveného žiarenia dokáže náš organizmus odstránit škodlivé látky svojpomocne, koža bude pružnejšia.

Aromaterapia

- vo funkcii THERMAL automatické dávkovanie éterických olejov

- Možnosť vypnutia a zapnutia počas tréningu

Vdychnutie éterických olejov ovplyvní najrýchlejšie lymbický systém mozgu. Vdychnuté éterické oleje znižujú pocit únavy, zlepšujú nášu všeobecnú náladu, a pomáhajú v relaxácii.

Farebná terapia

- zakladá sa na LED technológii.

- Výber farby pomocou bezdrôtoveho riadenia.

- Vopred definované programy na automatický výber farby.

Odzrkadlujú dobré výsledky pri chorobách, ktoré sú spojené s vegetatívnou časťou nervového systému, alebo v prípade, že cieľom je stimulácia imunitného systému — energické krízové situácie, žaludočné a črevné problémy, problémy pohybového systému, zápaľe kože.
Nedoporučuje sa však jeho aplikácia v prípade dekompenzovaných srdcových ochorení, pri psychických problémoch, pri pocitu úzkosti, a pri zhubných nádoroch!
Nesmieme zabudnúť, že farebná a svetelná terapia sa nepovažuje za samostatný liečebný mechanizmus, ale len ako dodatočný, komplementerný. V prípade starostlivosti o zdravie, pri prevencii však s nimi môžeme dosiahnuť vynikajúce výsledky aj samostatne.

Ozónová terapia

- Ozónová emisia: 0.05 ppm, (koncentrácia parts per million)

Ozón je trojatómová  kyslíková molekula (O3), ktorá sa vytvára z kyslíka vzduchu, pomocou ultrafialového žiarenia. Má dezinfikačný a oxidačný účinok. Ozón vo veľkej koncentrácii má nepriaznivý vplyv na ľudský organizmus, ale ak sa dostane do kože alebo krvného obehu v malom množstve, má pozitívne účinky. Je ním možné liečiť viaceré ochorenia:  pretrvávajúce zápaľe, alergické ochorenia, ako napr. astma, peľová alergia.

Vákuum

- 5 vopred definovaných programov: tlak vzduchu 0 – 30 mBar (milibar)

- Funkcia, ku ktorej nastavenie vákua je manuálna.

- Vákuové čerpadlo, 1500 W.

Viditeľné omladnenie pleti, významná redukcia tuku, zvýšenie metabolizmu v oblastiach zadku a horných stehien.
Počas tréningu sa aktivizuje sací účinok vákua v kožných a tukových tkanivách. Počas tréningu s cieľom spálenia tuku, vákuový efekt aktivuje tukové tkanivo pod pásom. Nízky tlak vtiahne krv najprv do problematickej zóny tukového tkaniva, kde sa to obohatí s tukovými kyselinami. Zmena tlaku zrýchluje prepravu tuku k svalom. Po prechode k svalom tuk sa počas pohybu úplne spáli.

Vákuový tréning je stále striedanie vysokého a nízkeho tlaku, ktorá pôsobí dvojito na pomarančovú kožu: intenzívne zásobuje tukové tkanivo krvou na problematických častiach, a zrýchluje prepravu tukovej kyseliny k pracujúcim svalom.

Vákuový tréning umožnuje nielen cieľové spálenie tuku, ale znižuje zaťaženie a regeneruje dané tkanivo.
Výsledok je neuveriteľný: pri použití naše telo už od 3. minúty spaluje tuk! Všeobecne, počas tréningu dosiahneme fázu spaľovania tuku po 30. minútach.

Kolagén

- 2 ks LED lampy, 30 W

- Vlnová dĺžka – 620 nm (nanometer)

- Možnosť vypnutia a zapnutia počas tréningu.

Vonkajšie vplyvy, a prírodné procesy spojené so stárnutím, časom znižujú tvorbu kolagénu organizmu, a tak stárnutím sa objaví stále viac a viac vrások. Počas metódy sa zvyšuje hidratácia, čo pomáha získať späť obsah vlhkosti pleti. Následkom týchto pozitívnych procesov sa zosilňuje aktivizácia buňiek, prírodná regenerácia, a dôjde k omladeniu pleti. Pleť bude pružnejšia, stimuluje sa spotreba kyslíka, a odstránenie škodlivých látok z kože. Zlepšuje sa schopnosť absorbcie vlhkosti. Následkom toho, pleť sa viditeľne zregeneruje, pokožka sa omladí.
Kolegénová terapia je vynikajúce riešienie na zomladnenie pokožky. Nezávislé výskumy dokazujú, že určité pleťové bunky môžu byť stimulované na tvorbu kolagénu, elastínu a určitých enzimov, ak vybranú časť pleti ožiarime s vlnovou dĺžkou 620 nm viditeľného svetla. Výsledok je jednoznačný za 6-8 týžndňov. Väzivo sa prepája v celom našom tele. Koža je najvýznamnejšiou častou väzivového a podporného tkaniva. Spojivové tkanivo kože je 70% kolagénu.

Ionizácia vzduchu

- Emisia negatívnych iónov: 9 000 000 ion/cm3,

Ióny vo vzuchu (nabité atómy alebo atómové skupiny) ovplyvňujú náš organizmus. Pozitívne ióny (dym, jedovaté plyny, elektrosmog vyžarený elektrickými zariadeniami) sú škodlivé, negatívne (stromy, rastliny, dážď atd.) priaznivé. Zariadnie premení pozitívne ióny na neutrálne, a tak čistí vzduch. Ionizácia: eletkrické nabitie atómov, molekúl)

Please reload

 
 
 
 
 
 
 
 

© 2016 Future Fitness Kft. Všetky práva vyhradené.